556195-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor ontwikkeling van medische software – A03.63.2023 Applicatie voor afhandeling berichtenverkeer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: A03.63.2023 Applicatie voor afhandeling berichtenverkeer
Beschrijving: De Serviceorganisatie Zorg Holland Rijnland (SOZ) is de aanbestedende dienst. De aanbesteding zal bestaan uit 1 perceel. Het perceel is applicatie berichtenverkeer jeugdwet. De gemeente Leiden (afdeling IDA) zal in deze aanbesteding optreden als aanbestedende dienst namens de aanbestedende dienst. De aan te besteden opdracht applicatie berichtenverkeer jeugdwet bestaat voor de inschrijvers primair uit de levering van een applicatie (systeem) voor de uitvoering van het berichtenverkeer jeugdwet in overeenstemming met de i-standaarden tussen de SOZ en jeugdhulpaanbieders. De aanbestedende dienst regelt de inkoop van regionale specialistische jeugdhulp voor de regio Holland Rijnland. De aanbestedende dienst is een nieuwe gemeenschappelijke regeling (per 1 januari 2023) die werkt voor dertien deelnemende gemeenten in de regio Holland Rijnland. onbekend
Interne identificatiecode: A03.63.2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212180 Diensten voor ontwikkeling van medische software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Applicatie voor afhandeling berichtenverkeer
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie