2. Procedure
Procedure
Titel: RENOVATIE VAN EEN APPARTEMENTSGEBOUW EN VERBOUWING VAN EEN GARAGE TOT VOEDINGSHAL
Beschrijving: Overheidsopdracht voor werkzaamheden voor de renovatie en transformatie van een aangrenzend huis (studentenhuisvesting en kantoren) en een voormalige garage tot een centrum gewijd aan duurzame voeding (voedselverwerkingsateliers, kruidenierswinkel, multifunctionele ruimte en buurtkeuken).
Interne identificatiecode: 2024_EXTRA_26_CRU
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024_EXTRA_26_CRU
Interne identificatiecode: 1