Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uitbreiding Auto-Technologisch-Centrum(ATC)
Referentienummer: Thomas More-TMMA/MMO/2022-007-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 320 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding