Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Onderwijzend Personeel
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het op afroep snel voorzien in uitzendkrachten, gedetacheerden en zzp’ers als flexibele arbeidskracht voor alle locaties van ASKO Scholen waar het gaat over de (korte) vervanging van medewerkers van ASKO Scholen en niet ingevulde vacatures.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 obv uitzendcao
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De kosten voor inhuur van onderwijzend en onderwijs ondersteunend personeel gezamenlijk bedroegen de afgelopen jaren ca. € 2.000.000,- inclusief btw per jaar. Er is geen precieze onderlinge verdeling beschikbaar, naar schatting bedraagt 80% van deze kosten inzet van onderwijzend personeel. De maximale totale waarde van de raamovereenkomst wordt gesteld op € 15.000.000,- voor OP en € 3.000.000,- voor OOP. Aan de bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: neen
Perceel 2 niet obv uitzendcao
Perceel nr.: 2