Periodieke keuringen op installaties en machines van het Jessa Ziekenhuis
Referentienummer: VP-2022-007
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
ELEKTRICITEIT
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen, 71317100 Advies inzake brand- en explosiebeveiliging en -controle, 71631100 Diensten voor keuring van machines
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Periodieke keuringen van
- Laagspanning
- Hoogspanning
- Bliksemafleiders
- HS-transfo van RX toestellen
- Veiligheidsverlichting
- Zoneringen (EX-zones)
- Thermografische inspectie Laagspanning
- Thermografische inspectie Hoogspanning
BRANDVEILIGHEID
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
- Brandcentrales
- Sturingen
- Dichtheid toestellen en leidingen van installaties met brandvoedende en brandbare gassen
- Zuurstof-acetyleenposten en –branders
- Gasdetectie
- Electrische las- en snijposten
HEF- EN HIJSMATERIALEN & PBM'S
Perceel nr.: 3
- Personenliften
- Goederenliften
- Hijswerktuigen
- Schaarliften
- Takels
- Ladders
- Levenslijnen
- Veiligheidsharnassen
- Verankeringen
- Stapelaars
- Magazijnstellingen
DRUK & MILIEU
Perceel nr.: 4