556655-2022 - MededingingBelgië-Maldegem: Onderhoud van terreinen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Voorbehouden opdracht groenonderhoud en karweien 2023 - 2024 - 2025
Referentienummer: CAD-2022-090
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77314000 Onderhoud van terreinen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45233141 Wegenonderhoud, 98390000 Overige diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De toegang tot de gunningsprocedure is, in overeenstemming met artikel 22 van de wet van 15 juni 2006, voorbehouden aan beschutte of sociale werkplaatsen en initiatieven van de sociale inschakeleconomie, zoals gedefinieerd in art. 59 van de wet van 26 maart 1999 betreffende het Belgisch actieplan voor de werkgelegenheid 1998 en houdende diverse bepalingen, of die aan gelijkaardige voorwaarden voldoen in het land van oorsprong van de kandidaat of inschrijver. Alleen de offertes ingediend door beschutte of sociale werkplaatsen of initiatieven van de sociale inschakeleconomie zullen in aanmerking worden genomen