556656-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Instructiecapaciteit t.b.v. geneeskundige opleidingen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
80560000 Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake de levering van instructiecapaciteit t.b.v. geneeskundige opleidingen en bestaat uit twee percelen:
Perceel 1 bestaat uit het leveren van instructeurs voor invulling van 75% van de jaarplanning van DGOTC. Dit vertaalt zich in een geschatte urenaantal van 21000.
Perceel 2 bestaat uit het leveren van instructeurs voor invulling van 25% van de jaarplanning van DGOTC. Dit vertaalt zich in een geschatte urenaantal van 7000.
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 7 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Leveren instructeurs voor invulling van 75% van de jaarplanning van DGOTC
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren instructeurs voor invulling van 25% van de jaarplanning van DGOTC
Perceel nr.: 2