Aanbesteding voor de uitvoeringswerkzaamheden voor de Wet Onroerende Zaakbelasting voor Noaberkracht Dinkelland Tubbergen. Noaberkracht wil de uitvoering van diverse Woz werkzaamheden uitbesteden ( o.a. herwaardering, bezwaar en beroep, permanente marktanalyse en mutatie bijhouding).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding