556993-2024 - Mededinging
België – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – Live cell monitoring platform (LCMP)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Live cell monitoring platform (LCMP)
Beschrijving: Live cell monitoring platform (LCMP)
Interne identificatiecode: PPP0FG-857/4230/2024-070
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-070_1