557085-2024 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – AANKOOP ICT ONDERSTEUNINGSDIENSTEN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AANKOOP ICT ONDERSTEUNINGSDIENSTEN
Beschrijving: ICT ondersteuningsdiensten waaronder applicatie en ontwikkeling, databeheer en ontwikkeling, hosting, infrastructuur, werkplek en veiligheidsverzekeringsdiensten
Interne identificatiecode: Delcredere-1146-ICTSS-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Applicatie en ontwikkeling, databeheer en ontwikkeling, hosting, infrastructuur en werkplekdiensten
Beschrijving: zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Perceel: LOT-0002
Titel: Veiligheidsverzekeringsdiensten
Interne identificatiecode: 2