557111-2023 - MededingingNederland-Apeldoorn: Verzekeringsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Verzekering motorrijtuigen en werkmaterieel, gemeente Apeldoorn, 2024
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012 te komen tot een verzekeringsovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer, die kan zorg dragen voor een kwalitatief hoogwaardige dienstverlening tegen een zo aantrekkelijk mogelijke prijsstelling voor de 'Verzekering motorrijtuigen en werkmaterieel' van de gemeente Apeldoorn.
Opdrachtgever is voornemens per 1 januari 2024 een verzekeringsovereenkomst af te sluiten, voor de duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid deze vier (4) keer met één (1) jaar te verlengen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 380 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Doel van de aanbesteding
Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure volgens de Aanbestedingswet 2012 te komen tot een raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer, die kan zorgdragen voor een kwalitatief hoogwaardige dienstverlening tegen een zo aantrekkelijk mogelijke prijsstelling voor de Motorrijtuigen- en werkmaterieel verzekering.
Looptijd en contractvorm
De aanvangsdatum voor de overeenkomst is 1 januari 2024. De looptijd van de overeenkomst bedraagt twee (2) jaar. Daarna kan de overeenkomst viermaal verlengd worden met een periode van 12 maanden. De overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2029 zonder dat hiervoor schriftelijke opzegging door Opdrachtgever is vereist. Indien Partijen de overeenkomst willen verlengen, maken zij dit uiterlijk 4 maanden voor het aflopen van de overeenkomst kenbaar.
Omvang Opdracht
230150.000,- per jaar inexclusief assurantiebelasting
Het genoemde bedrag is een indicatie, derhalve kunnen aan het genoemde bedrag geen rechten ontleend worden.