2. Procedure
Procedure
Titel: 1-D-08829-24 Vloerafwerking
Beschrijving: De Opdracht met kenmerk 1-D-08829-24 die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over het leveren en preventief, correctief en planmatig onderhouden van Vloerafwerking. Dit ten behoeve van het huurdersonderhoud voor de afdeling Concernhuisvesting.
Interne identificatiecode: 1-D-08829-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie het Beschrijvend Document.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45432000 Leggen van vloeren en aanbrengen van vloerbedekking, wandbekleding en behang
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De Opdracht voor Vloerafwerking t.b.v. huurdersonderhoud van de panden van de gemeente Rotterdam wordt in twee (2) percelen in de markt gezet. De indeling van de percelen is te vinden in de Pandenlijst in Bijlage 11, en is gebaseerd op de volgende postcode-indeling: Perceel 1: Bestaat uit de postcodes 3000 tot en met 3069; en Perceel 2: Bestaat uit postcodes tot 3000 en vanaf 3070.
Interne identificatiecode: 1-D-08829-24 Perceel 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie het Beschrijvend Document.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Interne identificatiecode: 1-D-08829-24 Perceel 2