2. Procedure
Procedure
Titel: Werkplek-, applicatie-, Server- en Cloud beheer
Beschrijving: Werkplek-, applicatie-, Server- en Cloud beheer Maximaal €200.000 per jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Werkplek-, applicatie-, Server- en Cloud beheer
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan na de initiële looptijd worden verlengd.