557549-2023 - ResultaatNederland-Groningen: Energie en aanverwante diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Energieadvies aan huis en inkoop van kleine energiebesparende maatregelen
Referentienummer: 2023-38
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71314000 Energie en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Door de stijgende woonlasten en met name door de stijgende energieprijzen hebben steeds meer huishoudens moeite om rond te komen. Dit speelt niet alleen bij mensen met een minimuminkomen maar komt ook steeds vaker voor bij de middeninkomens. Deze groep is dynamisch en verandert op ieder moment. We zien een stijging in het aantal inwoners die door stijgende energieprijzen in de moeilijkheden komen. Deze inwoners hebben vaak niet de middelen om hun woning energiezuiniger te maken, bovendien woont het grootste deel in een huurwoning en is daarvoor afhankelijk van de verhuurder. We hebben de volgende doelen met deze aanbesteding:
Huishoudens in de gemeente te helpen hun energiekosten te verlagen door het geven van energieadvies en het uitvoeren en aanbrengen van kleine energiebesparende maatregelen.
Het leveren van kleine energiebesparende materialen, om de klusbus en lokale initiatieven te kunnen voorzien van materialen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Het geven van energieadvies en plaatsen van kleine energiebesparende maatregelen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het geven van energieadvies aan huis en het plaatsen van kleine energiebesparende maatregelen.
Perceel 2: Het leveren van kleine energiebesparende maatregelen
Perceel nr.: 2
Het leveren van kleine energiebesparende maatregelen.