557639-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur projectbureau BAS - Manager projectbureau
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur projectbureau BAS - Manager projectbureau
Beschrijving: Het betreft een aanbesteding voor inhuur van medewerkers ten behoeve van projectbureau BAS. De provincie Overijssel en zeven gemeenten in Twente werken samen om asbest die in de bodem rondom Goor is terechtgekomen op ruimen. Betrokken gemeenten zijn: Borne, Haaksbergen, Hellendoorn, Hof van Twente, Rijssen-Holten, Twenterand en Wierden. Deze samenwerking heeft vorm gekregen door de oprichting van een gezamenlijke uitvoeringsorganisatie: projectbureau BAS (bodem asbestsanering). Het projectbureau werkt voor en namens de samenwerkende partijen en wordt aangestuurd en legt verantwoording af aan het Bestuurlijk Overleg bestaande uit de gedeputeerde van provincie Overijssel en de verantwoordelijke wethouders van de zeven deelnemende gemeenten.
Interne identificatiecode: T108184
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000