2. Procedure
Procedure
Titel: Leasing intermediair voor voertuigen N1 en M1
Beschrijving: De wagenparkbeheerder heeft de wens dat de gemeente naast het huidige wagenpark kan beschikken over een flexibele schil aan voertuigen op basis van een leaseconcept. Dit wil men tot uitvoering brengen door één leverancier te contracteren door middel van deze Europese aanbesteding, wie als tussenpersoon voor haar bemiddeld. Personenwagens E-Segment, aantal ca. 2, inzet ca. 48 maanden Personenwagens B-Segment, aantal ca. 14, inzet ca. 6-48 maanden Bestelwagens grijs kenteken, aantal ca. 4, inzet ca 36 maanden
Interne identificatiecode: IA2024.07.07
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschrijving: Let Op!. Hoofdopdracht CPV is 34110000-1. Deze opdracht bestaat uit een clustering van diensten. Thans wanneer de Gemeente dit toetst op maatwerk van haar opdracht, uitvraagt en dit volledig bij een intermediair-lease opdrachtnemer wil beleggen. Intermediair-leasen is niet uniek en de samenstelling van deze markt is niet beperkt om deze verschillende dienstenpakketten aan te bieden. In de kern gaat het hierom de variabelen leasepakketten van Operationeel en Financial Lease die de tussenpersoon/opdrachtnemer als diensten kan aanbieden. De Gemeente kiest bewust voor het verminderen van administratieve lasten en vergroot de beheerstaken doormiddel van deze samenstelling en zoekt daarom specifiek naar de samenwerking met één opdrachtnemer. Naast de twee verschillende leasevormen is de mate van samenhang van deze marginaal te noemen. De Gemeente vraagt extra taak-ondersteunende diensten zoals het administreren, het onderhouden van contacten en verdere randzaken dat inherent is bij het wagenparkbeheer. De Gemeente verondersteld ditgene proportioneel met ruime en voldoende gelegenheid op deze markt uit het midden- en klein segment. Personenwagens E-segment, aantal ca. 2, inzet ca. 48 maanden Personenwagens B-segment, aantal ca. 14, inzet ca. 6-48 maanden Personenwagens N-segment, aantal ca.4, inzet ca. 36 maanden
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Onderhavige aanbesteding richt zich op de totstandkoming van een raamovereenkomst, met een initiële looptijd van zes jaar, waarvan vier jaren met twee optionele verlengingsjaren.