558169-2026 - Resultaat
België – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Raamovereenkomst voor de levering van de algemene voeding (18 percelen) 2027 - 2030
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van de algemene voeding (18 percelen) 2027 - 2030
Beschrijving: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van voedingsproducten aan het AZ Sint Brugge AV. De opdracht wordt gegund via openbare procedure en afgesloten voor een duur van 48 maanden vanaf 01/01/2027. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om de overeenkomst éénmaal te verlengen voor een bijkomende periode van 24 maanden, onder dezelfde voorwaarden, mits goedkeuring van de Raad van Bestuur en kennisgeving aan de opdrachtnemer minstens drie maanden vóór het einde van de lopende contractperiode. Leveringsplaats(en) - AZ Sint-Jan Brugge- AV - Campus Sint-Jan Brugge, Ruddershove 10 te 8000 Brugge
Interne identificatiecode: PPP103-2694/6390/2026-SJB-07-093-IB
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Diepvriesproducten
Beschrijving: Diepvriesproducten
Interne identificatiecode: 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Bewerkte aardappelen
Beschrijving: Bewerkte aardappelen
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Brood, koeken, patisserie
Beschrijving: Brood, koeken, patisserie
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Conserven, sauzen, fonds en soepen
Beschrijving: Conserven, sauzen, fonds en soepen
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Desserts
Beschrijving: Desserts
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Bereide gerechten
Beschrijving: Geen borgstelling - afroepen gebeuren in minder dan 45 dagen
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 6_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Fijne vleeswaren
Beschrijving: Fijne vleeswaren
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Kaas
Beschrijving: Kaas
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 8_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Koek, snoep, snacks
Beschrijving: Verlenging van het contract is mogelijk omwille van de intensieve gegevensverwerking van ingrediënten in maaltijden.
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 9_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Kruidenierswaren
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 10_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Olie en margarine
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 11_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Runds-, varkens-, kalfs-, lamsvlees
Beschrijving: Runds-, varkens-, kalfs-, lamsvlees
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 12_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Vers gesneden groenten en fruit
Beschrijving: Vers gesneden groenten en fruit
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 13_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Vis- en vleessalades
Beschrijving: Vis- en vleessalades
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 14_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Vis
Beschrijving: Vis
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 15_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Wild en gevogelte
Beschrijving: Wild en gevogelte
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 16_16
Perceel: LOT-0017
Titel: Zuivelproducten
Beschrijving: Zuivelproducten
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 17_17
Perceel: LOT-0018
Titel: Gebak
Beschrijving: Gebak
Interne identificatiecode: 2026-SJB-07-093-IB 18_18