558374-2024 - Resultaat
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – 1-D-08824-24 Schilderwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 1-D-08824-24 Schilderwerkzaamheden
Beschrijving: De Opdracht met kenmerk 1-D-08824-24 die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over het uitvoeren van schilderwerkzaamheden. Dit ten behoeve van het huurdersonderhoud voor de afdeling Concernhuisvesting.
Interne identificatiecode: 1-D-08824-24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45410000 Pleisterwerk, 45440000 Schilderwerk en beglazing
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: De Opdracht voor Schilderwerkzaamheden wordt in twee (2) percelen in de markt gezet. De indeling van de percelen is te vinden in de Pandenlijst in Bijlage 11, en is gebaseerd op de volgende postcode-indeling: Perceel 1: Bestaat uit de postcodes 3000 tot en met 3069; en Perceel 2: Bestaat uit postcodes tot 3000 en vanaf 3070.
Interne identificatiecode: 1-D-08824-24 Perceel 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie het Beschrijvend Document.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Interne identificatiecode: 1-D-08824-24 Perceel 2