558403-2025 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – EA Verbijzonderde Interne Controle
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Verbijzonderde Interne Controle
Beschrijving: De gemeente Twenterand heeft ervoor gekozen de 3e lijns verbijzonderde interne controle (wij werken volgens het 3-lines model) niet binnen de eigen personele formatie te beleggen, maar extern de benodigde capaciteit en kwaliteit te halen. Naast de borging van onafhankelijkheid van de interne controle zorgt dat ervoor, dat de gemeente ook flexibeler is qua personele bezetting. Wel wordt een eigen medewerker parttime belast met de rol van linking pin tussen de werkorganisatie en de externe partij. Onder de scope vallen zowel rechtmatigheid als de controle op prestatielevering in het kader van getrouwheid. Buiten de scope van de opdracht vallen de gemeentelijke belastingen en BBZ.
Interne identificatiecode: 28032025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten, 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten, 79212000 Auditdiensten, 79212200 Uitvoeren van interne controle
5. Perceel
Perceel: LOT-0000