2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Kantoorartikelen UWV
Beschrijving: Het leveren van Kantoorartikelen en bijbehorende dienstverlening op UWV-locaties verspreid door heel Nederland De geschatte omvang van de Opdracht over 4 jaar is circa € 1.600.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: VK.2025.620
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Kantoorartikelen
Beschrijving: Het leveren van Kantoorartikelen en bijbehorende dienstverlening op UWV-locaties verspreid door heel Nederland.
Interne identificatiecode: 1