558892-2024 - Mededinging
Nederland – Meubilair – Standaard meubilair en overige losse inrichting EUR
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Standaard meubilair en overige losse inrichting EUR
Beschrijving: De EUR heeft regelmatig behoefte aan standaard meubilair en overige losse inrichting voor de kantoor- en onderwijsomgeving in de gebouwen van de EUR én het leveren en plaatsen van werkplekken bij medewerkers thuis. Om beter in te spelen op de duurzaamheidsontwikkelingen en de ambities van de EUR, worden de bestaande contracten geactualiseerd en opnieuw aanbesteed.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair, 39160000 Schoolmeubilair, 50850000 Reparatie en onderhoud van meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Kantoor- en onderwijsmeubilair en overige losse inrichting
Beschrijving: Zie Beschrijvend document
Interne identificatiecode: T78896
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Ergonomisch zitmeubilair