558944-2023 - ResultaatNederland-Delft: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Senior Corporate recruiter
Referentienummer: 219263
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.1.4.
Korte beschrijving
Looptijd overeenkomst: tot 1 november 2023
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding