559209-2023 - Mededinging
België – Leggen van sporen – Aanpassen en vernieuwen van wissels, verbindingen en vertakkingen in Area Center
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanpassen en vernieuwen van wissels, verbindingen en vertakkingen in Area Center
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft een opdracht van werken. Deze opdracht betreft het aanpassen en vernieuwen van wissels, verbindingen en vertakkingen in Area Center. Deze opdracht betreft ook de afbraak van een bestaande steunmuur en het ontwerp en de bouw van een nieuwe steunmuur. Deze opdracht betreft ook een beperkt aantal prestaties vegetatiebeheer. De werken bestaan uit (niet beperkend): - Laden en lossen van nieuwe of gebruikte materialen: • Betonnen dwarsliggers; • Spoorstaven: langgelaste spoorstaven; • Onderdelen van spoortoestellen; • Ballast, materialen nodig voor de onderlaag; - Het onderstoppen, richten en nivelleren voor normale snelheid (hoofdspoor) van het vernieuwde spoor. - Uitvoeren van aluminothermische lassen - Het verzekeren en herstellen van de terugstroomverbindingen - Aanpassen van tracé en lengteprofiel - De vernieuwing van spoormaterialen - Plaatsen van gelijmde isolerende voegen - Uitbraak van uitzettingstoestellen en spoortoestellen - Opbraak, heraanleg en nieuwe aanleg van kabelsleuven
Interne identificatiecode: 5752122040
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234116 Leggen van sporen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 5752122040 - 1 Aanpassen en vernieuwen van wissels, verbindingen en vertakkingen in Area Center
Interne identificatiecode: 1