See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van paracetamol IV aan de leden van HospiLim vzw
Beschrijving: Teneinde te kunnen beantwoorden aan de continue en desgevallend dringende behoefte tot aanschaf van paracetamol IV, wenst HospiLim over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor het leveren van verschillende doseringen van Paracetamol IV
Interne identificatiecode: Hospilim VZW-2023-HospiLim-103-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Paracetamol IV 500mg
Beschrijving: betreft de aankoop van paracetamol IV 500mg
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten, 33692400 Perfusie-oplossingen
Perceel: LOT-0002
Titel: Paracetamol IV 1000mg
Beschrijving: betreft de aankoop van paracetamol IV 1000mg
Interne identificatiecode: 2