559240-2023 - Mededinging
België – Diensten voor beheer van wasgoed – Raamovereenkomst voor huur en onderhoud van linnen en onderhoud van arbeidskledij voor het woonzorgcentrum.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor huur en onderhoud van linnen en onderhoud van arbeidskledij voor het woonzorgcentrum.
Beschrijving: Onderhoud van arbeidskledij en huur/onderhoud van plat linnen ten behoeve van het woonzorgcentrum 'Parel der Kempen' te Westerlo.
Interne identificatiecode: 9/13/2023 12:04 PM 3PID1157 2023-063
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98311100 Diensten voor beheer van wasgoed
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Huur en onderhoud van linnen en aanverwante artikelen
Beschrijving: Huur en onderhoud van linnen en aanverwante artikelen
Interne identificatiecode: 2023-063
Aanvullende classificatie (cpv): 98311000 Ophalen van wasgoed, 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Onderhoud arbeidskledij
Beschrijving: Onderhoud arbeidskledij