559463-2025 - Resultaat
Nederland – Financiële en verzekeringsdiensten – Doorlopende Constructie All Risks (CAR-) verzekering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Doorlopende Constructie All Risks (CAR-) verzekering
Beschrijving: Voor u ligt het aanbestedingsdocument (Offerteaanvraag) van de gemeente Leeuwarden voor de doorlopende Construction All Risks (CAR-) verzekering ten behoeve van de gemeente Leeuwarden. Het doel van de gemeente Leeuwarden (hierna te noemen Aanbestedende dienst of ’de Opdrachtgever’) met deze aanbesteding is een doorlopende Construction All Risks (CAR)- verzekering met een goede verhouding tussen verzekeringspremie en verzekerings-dekking. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66513000 Diensten voor rechtsbijstands- en allriskverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten