De opdracht omvat het afdekken van de risico’s om door derden aansprakelijk te worden gesteld door het afsluiten van een Aansprakelijkheidsverzekering voor Gemeenten (AvG).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/01/2023Einde: 01/01/2026
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Twee verlengingsmogelijkheden van één jaar