2. Procedure
Procedure
Titel: Innovatiecoach portefeuille Kennis & Innovatie - cluster SO
Beschrijving: Jij bent van het Innoveren. Je houdt ervan om medewerkers met een idee te ondersteunen en te begeleiden om dit idee verder uit te werken. Ook het inrichten van innovatieve onderzoeken en projecten is wel aan jou besteed.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000