560033-2024 - Mededinging
België – Generatoraggregaatsets – Terbeschikkingstelling van elektrogeengroepen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Terbeschikkingstelling van elektrogeengroepen
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is de terbeschikkingstelling van elektrogeengroepen op de werf
Interne identificatiecode: SIB24DS4201
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31121000 Generatoraggregaatsets
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SIB24DS4201 - 1
Beschrijving: Ter beschikking stellen van stroomaggregaten met laag vermogen (60 kVA en 100 kVA)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: SIB24DS4201 - 2
Beschrijving: Ter beschikking stellen van stroomaggregaten met middelhoog vermogen (160 kVA en 250 kVA)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: SIB24DS4201 - 3
Beschrijving: Ter beschikking stellen van stroomaggregaten met hoog vermogen (400 kVA en 630 kVA)
Interne identificatiecode: 3