56016-2025 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst: Prestaties op afroep - natuurbeheer en landschapsherstel 2025-2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst: Prestaties op afroep - natuurbeheer en landschapsherstel 2025-2028
Beschrijving: Het werk omvat allerhande werken betreffende: - Verwijderen en bestrijden van hinderende vegetatie, motorisch en met de zeis. - Beheer van kruidgroei op: * Gesloten verhardingen (bv. klinkers of kasseien) door machinaal borstelen (verwijderen van organisch materiaal en voedingsbodem) en branden. * Halfopen verhardingen (bv. grind of dolomiet) door machinaal schoffelen met een onkruidfrees en eventueel branden. - Manuele aanplantingswerken en inboeten in bos- en natuurgebieden. - Vormsnoei van jonge aanplant en verwijderen van overwas langs bos- en natuurgebieden. - Afzetten van knotbomen en houtstoven, zowel motorisch als met hakmes. - Verwerken van snoeihout, verzagen, verhakselen of stapelen. - Opkuis van kroonhout, eventueel verwerken tot brandhout, verhakselen of stapelen. - Maken, plaatsen en elementaire herstellingen van afsluitingen, barelen, poorten, meubilair, bewegwijzering, infoborden, zitbanken, nestkasten, knuppelpaden. - Maaien en ruimen van bermen, beken en sloten, zowel motorisch als manueel. - Aanleg, onderhoud en elementaire herstellingen van wandel-, fiets- en voetpaden. - Onderhoud en elementaire herstellingen van speeltuigen, sporttoestellen en valzones. - Aanleg, maaien en onderhoud van kleine gazons. - Aanplanten en onderhoud van plantsoenen.
Interne identificatiecode: PPP005-2531/5024/2025.01
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025.01_1