560316-2026 - Resultaat
België – Verwerkings- en clearingsdiensten – Raamovereenkomst voor de uitgifte van maaltijd-, cadeau, en ecocheques
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de uitgifte van maaltijd-, cadeau, en ecocheques
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de uitgifte van maaltijd-, cadeau, en ecocheques
Interne identificatiecode: A/528
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66133000 Verwerkings- en clearingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: A/528 - 1
Beschrijving: Uitgifte van maaltijd-, cadeau, en ecocheques en bijhorende dienstverlening
Interne identificatiecode: 1