560450-2025 - Resultaat
Nederland – Beheer van wagenpark – Leaseauto's
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Leaseauto's
Beschrijving: De Gemeente Hollands Kroon is op zoek naar vervanging van het wagenpark van leaseauto’s, op dit moment bestaat het leasewagenpark uit 22 auto’s . De auto’s zijn personenauto’s of lichte bedrijfswagens; volledig elektrisch, hybride of benzine. Wij willen het lease wagenpark full-operational leasen. Het gaat om ongeveer 22 leaseauto's.
Interne identificatiecode: 526327
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
Aanvullende classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: perceel 1 zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de overeenkomst.