560831-2025 - Mededinging
Nederland – Noodstroomsystemen – Levering, installatie en onderhoud (nood)gelijkstroomvoorziening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie en onderhoud (nood)gelijkstroomvoorziening
Beschrijving: Levering, installatie en onderhoud (nood)gelijkstroomvoorziening.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31682510 Noodstroomsystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000