De opdracht bestaat met name uit objectbeveiliging, persoonlijke beveiliging en service gerichte werkzaamheden ten behoeve van receptiediensten in de breedste zin van het woord.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 2 288 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
De volgende diensten of werkzaamheden behoren tot de scope van de Opdracht:
- Receptiediensten kantoorpand;
- Alarmopvolging;
- Openen/sluiten;
- Overwerk;
- Beveiliging op aanvraag;
- Persoonsbeveiliging (Men down / alleen werken app);
- Parkeerwacht;
- Objectbeveiliging (fysiek).