56085-2026 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Projectmanagement integratie platform
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectmanagement integratie platform
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het vinden van projectmanagement voor de aanschaf, implementatie, migratie en in beheer name van een nieuw integratieplatform. Het platform moet ervoor zorgen dat datastromen en systeemkoppelingen binnen de Provincie Noord-Brabant veilig, beheersbaar en toekomstbestendig zijn ingericht, zodat data-gedreven werken en samenwerking met interne en externe partners optimaal ondersteund wordt. De opdracht betreft het uitvoeren van projectmanagement met een aantal resultaten binnen een plafondbedrag van E180.000,- per jaar.
Interne identificatiecode: C2361443
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het vinden van projectmanagement voor de aanschaf, implementatie, migratie en in beheer name van een nieuw integratieplatform. Het platform moet ervoor zorgen dat datastromen en systeemkoppelingen binnen de Provincie Noord-Brabant veilig, beheersbaar en toekomstbestendig zijn ingericht, zodat data-gedreven werken en samenwerking met interne en externe partners optimaal ondersteund wordt. Hiervoor dient het projectmanagement: Een Europese aanbesteding voor te bereiden, uit te voeren en af te ronden. Uitfaseren/migreren van de huidige applicatie De daaropvolgend implementatie en ingebruikname van een nieuw Integratieplatform te begeleiden. De ingebruikname en het beheer van deze applicatie te coördineren. Opdracht betreft projectmanagement voor de beschreven resultaten met een plafondbedrag van E180.000,- per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden eenmaal voor de duur van één jaar te verlengen