2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Epirubicine
Beschrijving: Onderhavige opdracht betreft een overheidsopdracht van leveringen voor een raamovereenkomst voor de aankoop van EPIRUBICINE 200MG. Het betreft een overeenkomst voor de duur van 2 jaar, die maximaal 2 keer kan verlengd worden voor de duur van telkens 1 jaar. De verlenging gebeurt stilzwijgend. De overeenkomst kan door de aanbesteder opgezegd worden mits het respecteren van een opzeggingstermijn van 3 maanden. De "technische specificaties" kunnen teruggevonden worden onder deel "III. Technische specificaties".
Interne identificatiecode: PPP0VJ-457/4157/2024/APO/007
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/APO/007_1