561267-2025 - Resultaat
België – Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie – Raamovereenkomst voor het leveren van Gastro-endoscopisch materiaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van Gastro-endoscopisch materiaal
Beschrijving: Voor een verdere toelichting van de opdracht, zie Technische bepalingen.
Interne identificatiecode: PPP0VF-141/5170/2024/041
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Biopsietangen – Polypectomielussen - Scleroseringsnaalden
Beschrijving: Biopsietangen – Polypectomielussen - Scleroseringsnaalden
Interne identificatiecode: 2024/041_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Clips – voorgeladen
Beschrijving: Clips – voorgeladen
Interne identificatiecode: 2024/041_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Clips – herlaadbare cliptang met bijhorende clips
Beschrijving: Clips – herlaadbare cliptang met bijhorende clips
Interne identificatiecode: 2024/041_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Ligaturen voor varices
Beschrijving: Ligaturen voor varices
Interne identificatiecode: 2024/041_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Dilatatieballonnen
Beschrijving: Dilatatieballonnen
Interne identificatiecode: 2024/041_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Achalasieballonnen
Beschrijving: Achalasieballonnen
Interne identificatiecode: 2024/041_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Cytologieborstels
Beschrijving: Cytologieborstels
Interne identificatiecode: 2024/041_7
Perceel: LOT-0008
Titel: ERCP: Voerdraden - Catheters - Papillotomen
Beschrijving: ERCP: Voerdraden - Catheters - Papillotomen
Interne identificatiecode: 2024/041_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Pre-cut naald papillotoom
Beschrijving: Pre-cut naald papillotoom
Interne identificatiecode: 2024/041_9
Perceel: LOT-0010
Titel: ERCP extractieballonnen
Beschrijving: ERCP extractieballonnen
Interne identificatiecode: 2024/041_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Stents kunststof voor galwegen en pancreas
Beschrijving: Stents kunststof voor galwegen en pancreas
Interne identificatiecode: 2024/041_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Zelf-expandeerbare biliaire stents
Beschrijving: Zelf-expandeerbare biliaire stents
Interne identificatiecode: 2024/041_12