561286-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – 31211556: Proefvak monitoring 2025 + 2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31211556: Proefvak monitoring 2025 + 2026
Beschrijving: Monitoring proefvakken betreffende het organiseren van inzicht op geluidsproductie en eigenschappen zoals zichtbaarheid, stroefheid en winterbestendigheid. Zie korte beschrijving
Interne identificatiecode: 31211556
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71630000 Technische controle- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1