See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: ONDERHOUD WEGEN INFORMATIE SYSTEEM (WIS)
Beschrijving: ONDERHOUD WEGEN INFORMATIE SYSTEEM (WIS)
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5807/5646/TDW/2025/011
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64216110 Diensten voor elektronische gegevensuitwisseling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: TDW/2025/011_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72267200 Reparatie van software voor informatietechnologie
Aanvullende classificatie (cpv): 64216110 Diensten voor elektronische gegevensuitwisseling