561983-2024 - Mededinging
België – Beroepsopleidingsdiensten – Opdracht voor het geven van opleidingsmodules in Antwerpen - Procestechnieken
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opdracht voor het geven van opleidingsmodules in Antwerpen - Procestechnieken
Beschrijving: Opdracht voor het geven van opleidingsmodules in Antwerpen - Procestechnieken
Interne identificatiecode: 2024_20995 - Procestechnieken
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80530000 Beroepsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024_20995 - Procestechnieken - 1
Beschrijving: Procestechnieken
Interne identificatiecode: 1