Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Wagenpark Operational Lease
Referentienummer: 2023/542/IB
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50111100 Beheer van wagenpark
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze Aanbesteding is om voor de komende periode van vier (4) jaar passende mobiliteit qua wagenpark aan te bieden, op een manier die zo duurzaam mogelijk is. Met als resultaat dat auto’s beschikbaar zijn voor ambtenaren wanneer deze nodig zijn tegen zo laag mogelijke kosten (laagste TCO). Uit onderzoek is gebleken dat voor het huidige wagenpark het de meest passende optie is om deze geheel te leasen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 50111100 Beheer van wagenpark
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Aanbestedende Dienst heeft op dit moment 64 voertuigen in het wagenpark, die gefaseerd vervangen zullen moeten worden.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen