2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien grasvelden
Beschrijving: Maaien grasvelden Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien van grasvelden; b. Bijmaaien rondom bomen en obstakels; c. Maaien van groenparkeerstroken; d. Maaien van grasstroken en taluds; e. Maaien van bollenloof; f. Bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 2024-03-GB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De werkzaamheden zijn beschreven in bestek 2024-03-GB ‘Maaien grasvelden’ in gemeente Bunschoten. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien van grasvelden; b. Bijmaaien rondom bomen en obstakels; c. Maaien van groenparkeerstroken; d. Maaien van grasstroken en taluds; e. Maaien van bollenloof; f. Bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging looptijd