562229-2022 - MededingingNederland-Dokkum: Kantoormeubilair
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Selectie meubilair inrichting gemeentehuis Noardeast-Fryslân
Referentienummer: 1707501
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39130000 Kantoormeubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
In het te renoveren gebouwdeel C van het gemeentehuis van de gemeente Noardeast-Fryslân aan de Koningstraat in Dokkum zal gewerkt gaan worden volgens het principe van ‘Activiteitgerelateerd Werken’; een manier van werken, waarin medewerkers geen eigen werkplek meer hebben en gezamenlijk gebruikmaken van de geboden voorzieningen/werkplekken. In het gebouw wordt een mix aan werk- en overlegplekken gefaciliteerd. Deels wordt gebruik gemaakt van bestaand meubilair. Daarnaast is ook nieuw meubilair nodig.
Wij vragen u een aanbieding te doen voor dit nieuwe meubilair. De uitvraag is verdeeld in drie percelen, te weten:
• Perceel 1: werkplekmeubilair
• Perceel 2: bureaustoelen
• Perceel 3: representatief meubilair
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 : Werkplekmeubilair
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 400.000
Perceel 2 : Bureaustoelen
Perceel nr.: 2
Perceel 3 : Representatiefmeubilair
Perceel nr.: 3