See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Het inzamelen, transporteren en verwerken van reststoffen voor Waterschap Rijn en IJssel
Beschrijving: Deze aanbestedingsleidraad betreft een Europese openbare aanbesteding voor het inzamelen, transporteren en verwerken van reststoffen voor Waterschap Rijn en IJssel
Interne identificatiecode: Zaaknummer: 132327
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsleidraad