Soort aanbestedende dienst Regionaal of plaatselijk agentschap/bureau
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Overheidsopdracht voor het leveren van vaccins voor het vaccinatieprogramma in Vlaanderen
Referentienummer: Vlaams Agentschap Zorg en Gezondheid-AP/IZ-VAC/2022/1-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 33651600 Vaccins
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voormeerdere percelen, maximumaantal: 8
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
vaccin tegen mazelen, bof en rubella
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33651600 Vaccins
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
overheidsopdracht voor het leveren van vaccins
vaccin tegen meningokokken van serogroep C
Perceel nr.: 2
vaccin tegen meningokokken van serogroepen A, C, W en Y
Perceel nr.: 3
vaccin tegen polio, dirterie, tetanus en kinkhoest
Perceel nr.: 4
vaccin tegen hepatitis B
Perceel nr.: 5
geconjugeerd vaccin tegen pneumokokken
Perceel nr.: 6
vaccin tegen polio
Perceel nr.: 7
Perceel nr.: 8