Soort aanbestedende dienst Regionaal of plaatselijk agentschap/bureau
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankoop ziekenwagen voor dringende geneeskundige hulpverlening
Referentienummer: 2022/092
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34114121 Ambulances
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 03000000 Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
In de hulpverleningszone Zuid-West Limburg werd door het beheerscomité op 24/09/2001 beslist om de ziekenwagens te vervangen op een leeftijd van 8 jaar. Vier jaar dienen ze te functioneren als eerste uitruk, om dan tot hun achtste levensjaar als tweede uitruk of als reserve ingezet te worden. Om de leeftijd van de eerste uitruk binnen de 4 jaar te houden zouden wij een ziekenwagen willen aankopen. Op basis van leeftijd, afgelegde kilometers en de staat van het voertuig zal bekeken worden welke ziekenwagen van de hulpverleningszone zal worden doorgeschoven en welk uit dienst zal worden genomen.