See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 1-W-08119-23 Onderhoudswerkzaamheden rondom vastgoedobjecten in de gemeente Rotterdam
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. opruimwerkzaamheden; b. baggerwerkzaamheden; c. grondwerkzaamheden, (klein grondverzet); d. onderhouden van drainagesystemen en rioleringen; e. verwijderen, aanbrengen, repareren elementenverhardingen; f. verwijderen, aanbrengen, repareren asfaltverhardingen; g. repareren, renoveren beschoeiingen; h. onderhouden en repareren betonconstructies; i. onderhouden en repareren staalconstructies; j. onderhouden en repareren gemetselde constructies; k. onderhouden en repareren houten constructies; l. repareren, renoveren dilatatievoegen/ voegovergangen; m. repareren, renoveren tegelwerk; n. onderhouden van diverse groenvoorzieningen; o. onderhouden van bomen en groen op sportterreinen (niet zijnde sportvelden); p. conserveren van staal; q. ter beschikking stellen divers personeel en materieel t.b.v. regiewerkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1-W-08119-23
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45245000 Bagger- en pompwerkzaamheden voor waterzuiveringsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000