562806-2021 - ResultaatNederland-Veghel: Schoonmaken van scholen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU Bravoo - Schoonmaak De Vlinderboom 2
Referentienummer: T8094
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft hier een opdracht voor schoonmaakdiensten voor Stichting Bravoo, locatie De Vlinderboom.
Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding