562876-2022 - MededingingNederland-Waddinxveen: Computeruitrusting en -benodigdheden
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering van Laptops
Referentienummer: Z/22/102487
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Voor u ligt de Aanbestedingsleidraad voor de openbare aanbesteding levering van laptops. De gemeente Waddinxveen is de Aanbestedende dienst van deze Opdracht. Opdrachtgever heeft tot doel om een nieuwe Raamovereenkomst aan te gaan met één opdrachtnemer voor het leveren van laptops
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.