See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: e-Market 910 - Senior SharePoint, Power Automate, Power Apps expert
Interne identificatiecode: 0000816899_ELE-Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000816899_ELE-Q - 1
Beschrijving: e-Market 910 - Senior SharePoint, Power Automate, Power Apps expert
Interne identificatiecode: 1